Esasında bir aracın durumunu öğrenmek için tercih edilebilecek en iyi yol, o aracı uzman bir serviste oto ekspetiz kadar getirmektir. Bu istasyonda, ileri düzey bir teknik değerlendirme için gerekli olan tüm teknik ekipmanların sağlanmış olması gerekir. İşte, İstanbul’da hizmet vermekte olan garanti arabam kartal oto ekspertiz tüm bu ekipmanların sağlandığı bir oto ekspertiz firmasıdır.

Serviste oto ekspertiz işlemini yaptırdıktan sonra sadece birkaç dakika içerisinde raporu alabilirsiniz. Sizlere vereceğimiz rapor üzerinde; arabanın parçaları değişmiş mi, motorun genel durumu nedir, motorun genel performansında bir düşme var mı, fren sistemi etkin bir şekilde çalışıyor mu, araç daha önce bir kazaya karışmış mı gibi merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını bulabilirsiniz. Resimlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Serviste Oto Ekspertiz Hizmeti İkinci El Araba için

İkinci el durumunda satışa sunulan bir arabanın performansının tam anlamıyla sağlandığını anlayabilmeniz, ilk bakışta zor ve hatta imkansızdır. İleri düzeyde bir uzman olsanız bile çoğu zaman bazı gerekli teknik ekipmanlar olmadan o aracın teknik durumuna dair bir bilgi edinmeniz çok zor ve hatta imkansız olmaktadır.

İşte bu nedenden dolayı, özellikle ikinci el durumundaki bir arabayı satın almayı düşünüyorsanız, kesinlikle öncesinde firmamız garanti arabam kartal oto ekspertiz gelerek, söz konusu aracın tepeden tırnağa bir teknik kontrolden geçirilmesini istemelisiniz. Sadece birkaç dakika sürecek kontrol sonucunda, sizlere o araç ile ilgili tüm detayların yazdığı oto ekspertiz raporu verilecektir.

İstanbul Güvenilir Oto Ekspertiz Firması

Her daim belirttiğimiz gibi, müşterilerimiz sadece fiyat değil aynı zamanda güvenilirlik beklentisini de karşılamalıdırlar. Bir firma size oldukça uygun fiyat ile hizmet veriyor olabilir fakat o firmanın tam anlamıyla güvenilir olduğundan emin değilseniz, bu durum hep sorun teşkil edecektir.

İstanbul’da güvenilir oto ekspertiz firması araştıranlar için serviste oto ekspertiz her daim hem uygun fiyatlı hem de güvenilir bir firma olması ile beklentileri karşılamaktadır. Bu bağlamda sizler de web sitemiz üzerinden ya da hizmet telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilir, uygun fiyat teklifimizi öğrenebilir ve ekspertiz hizmetimizden kolayca faydalanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

ŞİMDİ ARA
YOL TARİFİ