Oto ekspertiz hizmetlerinde güvenirliğin ve uzmanlığın önemli olduğuna inanıyoruz. Araç sınıfı ve müşteri profili ayrımı yapmadan firmamız uzman kadrosu ile titiz bir çalışma gerçekleştirmektedir. İlgili yönetmelikler kapsamında herhangi bir oto ekspertiz istasyonu için gerekli olan temel teknik ekipmanlarından çok daha fazlasına sahibiz. Çünkü amacımız bizleri tercih eden müşterilerimiz için en net verileri elde etmektir. Bu sayede oluşturduğumuz oto ekspertiz raporu araç sahibi ya da aracı satın almayı düşünen kişiler önemli bir kaynak niteliğinde olacaktır.

Firmamızın hizmetlerinde daha da başarılı olabilmesi adına teknolojiye uygun adımlar atması ve sürekli kendisini geliştirmesi gerekmektedir. Bizler bu bağlamda faaliyetlerimizi sürdürmeye başladığımız yıldan beridir firmamızın alt yapısı için ciddi mali yatırımlar yapmış bulunuyoruz. Elbette ki bu yatırımlarımızın karşılığını siz değerli müşterilerimizin bizleri her daim tercih ediyor olması sayesinde alıyoruz.

istanbul kartal ekspertiz
garantili arabam merkez ofis 2
kartal sanayi oto ekspertiz

Hizmetlerimizde kazanç elde etmek elbette ki ticari bir işletme olarak temel amaçlarımızdan birisidir ancak daha önceliğimiz ise aracın mevcut durumunu öğrenmek isteyenler için güvenilir bir rapor hazırlamaktır. Bu bağlamda alanında uzman personeller ile hizmet vermekteyiz. Müşterilere nasıl davranması gerektiğini bilen personellerimiz her daim bilgi vermeye de hazırdır. Bu sayede müşterilerimizi hizmet süreci öncesinde, hizmet sürecinde ve sonrasında merak ettikleri konular ile ilgili olarak en iyi bir şekilde aydınlatmaktayız.

Güvenilir hizmet anlayışına sahibiz. Bu bağlamda rapor üzerinde yazılacak her bir verinin doğruyu yansıtıyor olduğundan emin olmaktayız. Bu konuda emin olabilmemiz için ise kullandığımız ekipmanlara ciddi yatırımlar yapıyoruz. Bu sayede aracınızın durumu hakkında daha kesin bilgiler elde ediyoruz.

Öte yandan önem verdiğimiz konulardan birisi de zamanında teslimat konusudur. Çünkü müşterilerimizin bu konuda ne derece hassas olduğunun farkındayız. Diğer pek çok firma gibi bizler de randevu sistemi ile çalışmaktayız. Hiçbir müşterimizin belirlenen randevu tarih ve saatinin aksatılmasından memnun kalmayacağının farkındayız. Bu nedenden dolayı zamanında hizmet ve teslimat, bizim en çok önem verdiğimiz noktalardan birisidir. Bizlerle iletişime geçerek kolay bir şekilde randevu alabilirsiniz. Bu aşamadan sonra bizlere güvenebilirsiniz. Sizlere belirttiğimiz randevu tarih ve saatinde aracınızın ekspertiz işlemi gerçekleştirilecek ve yine sizlere belirtmiş olduğumuz teslim tarih ve saatinde, aracınızı teslim alabileceksiniz. Aracınızın ekspertiz işleminden elde edilen bilgilerin yer aldığı oto ekspertiz raporu ise; istek, talep ve ihtiyacınıza bağlı olarak sizlere bir çıktı şeklinde sunulabilir ya da mail yolu ile mail adresinize de gönderilebilir.

Oto ekspertiz hizmet sürecimizin çok daha hızlı bir şekilde ilerleyebilmesi için artık mobil oto ekspertiz hizmetini de sunmaktayız. İstanbul’un neresinde olursanız olun, tam donanımlı aracımız ile ekspertiz işlemi yapılacak olan aracın bulunduğu konuma kadar ekibimiz geliyor ve tam da bu noktada aracın ekspertiz işlemini gerçekleştiriyor. Bu sayede ekstra zaman kaybı olmadan, aracı istasyon noktamıza kadar getirmenize gerek kalmadan, uzman personellerimiz mobil teknik ekipmanlar sayesinde aracı kolay bir şekilde ekspertiz ediyorlar ve oto ekspertiz raporunu hazırlıyorlar.

İstanbul oto ekspertiz firmaları arasında güvenilir firma arayan müşterilerimizin beklentilerini karşıladığımız gibi uygun fiyatlı İstanbul oto ekspertiz firması arayan müşterilerimizin de fazlasıyla beklentilerini karşılamaktayız. Nitekim sizlere piyasa geneline kıyasla oldukça uygun fiyatlar dahilinde hizmet vermekteyiz.

Siz de şimdi bizlerle dilediğiniz zaman iletişime geçerek, aracınız için sunabileceğimiz uygun fiyat teklifini öğrenebilirsiniz. İstanbul’un neresinde olursanız olun, İstanbul mobil oto ekspertiz firması olarak aracın İstanbul il sınırları içerisinde bulunduğu konuma kadar gelerek eksteriz işlemini titiz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

ŞİMDİ ARA
YOL TARİFİ