Mobil oto ekspertiz işlemi sayesinde hızlı ekspertiz yaptırabilirsiniz. Aracın expertiz istasyonuna kadar getirilmesine gerek yoktur. Yapmanız gereken bizlerle iletişime geçerek, mobil oto ekspertiz talebinde bulunmaktır.

Aracınızın teknik durumunu ayrıntılı bir şekilde öğrenebilmenizin en iyi yöntemi oto ekspertiz hizmetinden faydalanmaktır. Öte yandan bazı araçların ikinci el piyasasında satışı için oto ekspertiz raporunun gerekli ve önemli olduğunu da belirtmek isteriz. Oto ekspertiz hizmeti için firmamız ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilir ve en kısa sürede aracınıza expert yapılmasını sağlayabilirsiniz. Mobil oto ekspertiz hizmetimiz sayesinde, aracınızı expertiz istasyonumuza kadar getirmenize gerek kalmadan, bizler tam donanımlı ve alanında uzman personellerin yer aldığı aracımız ile expertizi yapılacak olan aracın bulunduğu konuma kadar geliyoruz.

 • Aracın en kısa sürede teknik bakımdan geçirilmesi mi gerekiyor?
 • Aracın her türlü teknik detayı hakkında “kesin ve net” bilgi sahibi mi olmak istiyorsunuz?
 • Araç ikinci el piyasasında satılıyor ve siz aracı satın almayı düşünüyorsunuz ancak teknik durumu hakkında kesin ve net bilgiye sahip mi olmak istiyorsunuz?
 • Oldukça uygun fiyat dahilinde mobil oto ekspertiz hizmeti mi istiyorsunuz?
 • Güvenilir İstanbul mobil oto ekspertiz firması mı arıyorsunuz?

Firmamız sahip olduğu tüm bilgi, birikim ve donanım ile tüm bu beklentilerinizi karşılamaya hazırdır.

Bizimle iletişime geçerek mobil oto ekspertiz hizmetimiz için olabilecek en uygun fiyat teklifimizi öğrenebilir, kabul etmeniz durumunda dakikalar içerisinde randevu alabilir ve kolay, hızlı bir şekilde ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İstanbul’un neresinde olursanız olun ya da ekspertizi yapılacak araç, İstanbul’un hangi noktasında ise teknik ekibimiz belirlenen noktaya kadar gelebilmektedir ve sizlere en titiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Mobil Oto Ekspertiz İşleminin Farkı Nedir?

Mobil oto ekspertiz işleminin en temel farkı; aracı herhangi bir şekilde istasyon merkezimize kadar getirmenize gerek kalmadan, ekspertiz işleminin gerçekleştirilebiliyor olmasıdır.

Bildiğiniz gibi normalde oto ekspertiz işleminin yapılabilmesi için aracın ekspertiz merkezimize kadar getirilmesi gerekmektedir. Bu sayede ekspertiz merkezimizde bulunan teknik ekipmanları kullanarak aracın her türlü mekanik, elektronik ve fiziksel durumunu inceliyoruz. Ancak gelişen teknoloji sayesinde bu incelemeleri, küçük taşınabilir cihazlar ile yapabilmemiz de mümkün olmaktadır. Bu sayede oto ekspertiz hizmetimizi artık mobil oto ekspertiz olarak da sunabiliyoruz.

Mobil oto ekspertiz hizmetimizi bir araç ile sunuyoruz. Araç içerisinde ihtiyaç duyduğumuz tüm teknik ekipmanlar bulunmaktadır. Araç içerisinde aynı zamanda alanında uzman bir ya da iki personel bulunuyor. Bu aracımız, belirlenen randevu noktasına, belirlenen randevu tarih ve saatinde gelerek, gerekli ekipmanları kullanarak ilgili aracın tüm kontrollerini gerçekleştiriyor.

Oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlanan mobil oto ekspertiz işlemi sonucunda elde edilen bilgiler sayesinde mobil oto ekspertiz raporu oluşturuluyor. Bu rapor sizlere fiziksel olarak (kağıt ile) ya da sanal ortamda (mail ile) sizlere ulaştırılıyor. Bu sayede aracınızın kontrolleri neticesinde elde edilen tüm bilgileri sizlere teslim ettiğimiz raporda görebiliyorsunuz.

Mobil Oto Ekspertiz Avantajları Nedir?

Özellikle de İstanbul gibi kalabalık nüfusa sahip bir il açısından değerlendirme yapacak olursak, mobil oto ekspertiz hizmet modelinin pek çok açıdan avantaj sağlıyor olduğunu söyleyebilmemiz mümkündür. Çünkü özellikle de yoğun trafiğin söz konusu olduğu merkezi noktalarda, oto ekspertiz işlemine tabi tutulacak aracın merkez istasyonumuza kadar getirilmesi müşterilerimiz açısından zorlu bir süreç olabilmektedir. Bu tamamen konuma bağlı bir durumdur. Öte yandan alım-satım (ikinci el araç) piyasasında işlemlerin çok daha hızlı bir şekilde sürdürülmesi de pek çok müşterilerimiz açısından önemli bir gereklilik olmaktadır. Tüm bu durumları göz önünde bulundurduğumuzda, mobil oto ekspertiz işleminin büyük bir kolaylık sağlıyor olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz.

Mobil oto ekspertiz hizmetimizin başlıca avantajları;

 • İstanbul’un neresinde olursanız olun, bu hizmetten faydalanabilirsiniz.
 • Araç, İstanbul’un neresinde olursa olsun, mobil oto ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
 • Diğer ekspertiz hizmet modeline kıyasla, ekspertiz süreci çok daha hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Dolayısıyla da aracın ekspertiz işleminin kısa bir sürede gerçekleştirilmesini isteyen müşterilerimiz için en ideal seçenektir.
 • Alım-satım işlemlerinin daha hızlı bir şekilde ilerletilmesi sağlanır.
 • Gelişmiş teknik ekipmanlar ve uzman personellerimiz sayesinde aracın teknik durumu ile ilgili tüm güncel ve doğru bilgileri edinmiş olursunuz.
 • Personellerimiz hizmet sürecinde sizlere ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi vermeye hazırdır.

Mobil oto ekspertiz hizmetimizin başlıca avantajlarını bu şekilde sıralandırabiliriz.

Sonuç olarak sizler de zaman kaybetmeden, efor sarf etmeden, sadece bizlerle iletişime geçerek ya da web sitemiz üzerinden online hizmet talep formunu doldurarak kolayca ekspertiz hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede aracınızın bulunduğu konuma kadar gelecek tam donanımlı ekibimiz, kısa bir sürede aracın tüm teknik kontrollerini gerçekleştirecek ve sizlere ihtiyaç duyduğunuz oto ekspertiz raporunu hazırlayacaktır.

İstanbul Mobil Oto Ekspertiz için Bizlerle İletişime Geçebilirsiniz

Zamanınızın ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Bu nedenden dolayı bizleri tercih eden müşterilerimizin ekspertiz işlemlerini olabildiğince kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda sizler de bizlerle iletişime geçerek, uygun bir randevu tarih ve saati alabilirsiniz. Bu sayede belirlenen randevu tarihinde aracınızın ekspertiz işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır. Tam da bu aşamada esasında mobil oto ekspertiz işlemimizin sizler açısından büyük avantaj sağlıyor olduğunu belirtmek isteriz. Çünkü bu sistemin geliştirilmesi özellikle de İstanbul gibi trafik yoğunluğu olan bir ilde bulunan araçlar açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Sizler telefonunuzdan online olarak ya da çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak kolayca mobil İstanbul oto ekspertiz hizmetimizi talep edebilirsiniz.

Bu sayede aracınızı herhangi bir şekilde ekspertiz merkezimize kadar getirmenize gerek kalmaz. Çünkü bu aşamadan sonra tek yapmanız gereken şey ekspertiz hizmet ücreti ödemesini yapmak ve sizlere belirtmiş olduğumuz randevu tarihinde, belirtmiş olduğunuz konumda bulunmaktır. Bu sayede belirlenen tarihte, belirlenen konuma gelecek olan tam donanımlı oto ekspertiz aracımız ve bu araçtaki uzman personellerimiz, oldukça kısa bir sürede aracın ekspertiz işlemini tamamlayacaktır. Bu işlem neticesinde aracın teknik durumu ile ilgili elde ettiğimiz bilgilerin ise rapora geçirilmesi gerekmektedir. Rapora geçirilme işlemini de yine sanal ortamda kolay ve hızlı bir şekilde yapmaktayız. Bu bağlamda oto ekspertiz raporunuz kısa bir sürede hazır olmaktadır. Hazır olan bu raporu sizlerin tercihinize bağlı olarak sizlere posta yolu ile kağıt çıktı olarak gönderebiliriz ya da mail yolu ile de sanal rapor olarak gönderebiliriz.

ŞİMDİ ARA
YOL TARİFİ