Oto ekspertiz aşamaları aslında bilindik aşamalardan oluşmaktadır. İlk aşama; müşterimizin bizimle iletişime geçmesi ile başlar. Çünkü müşterilerimiz ekspertiz hizmetinden faydalanabilmek için öncelikli olarak randevu almak durumundadırlar. Randevu tarihi ve zamanı belirlenir. Eğer müşterimiz “mobil ekspertiz” hizmeti talep edecekse, randevu alma aşamasında randevu tarihinin yanısıra “randevu yeri” bilgisini de belirtmek durumundadır. Çünkü ekspertiz işlemi tam olarak belirtilen adreste gerçekleştirilecektir ki bu adresin tam olarak aracın halihazıda bulunduğu adres olması gerekir. Bu sayede ekibimiz, söz konusu tarihte, yine anlaşma sağlanmış olan adrese kadar gelerek ekspertiz işlemini gerçekleştirebilecektir.

Oto Ekspertiz Aşamalarından Önce Yapılması Gerekenler

Garanti arabam kartal oto ekspertiz olarak tüm İstanbul genelinde hizmet veriyoruz ve oto expertiz aşamaları hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları sizinle paylaşıyoruz. Çünkü sizlere güvenilir bir şekilde hizmet vermek ve memnuniyetinizi kazanmak, bizim amacımız.

Bu bağlamda oto expertiz aşamaları önce randevu ile başlar ardından aracın teknik incelemeye alınması ile devam eder. Aracın teknik inceleme aşamasında tepeden tırnağa bir kontrol yapılması esastır fakat bu kontrollerin ne kadar kapsamlı olacağı, hangi ekspertiz paketini satın aldığınız ile alakalıdır. Kapsamlı bir paket satın almışsanız, kontroller de kapsamlı olacaktır. Yol tarifi için tıklayınız.

Oto Ekspertiz Aşamaları Nelerdir?

Öte yandan oto ekspertiz aşamaları firmaya göre de değişkenlik gösterebilir. Garanti arabam kartal oto ekspertiz firması olarak, biz oto expertiz aşamaları aşağıdaki gibi özetleyebiliriz;

  • Müşterimizin randevu alması
  • Randevu tarihinde aracın ekspertiz noktasında bulundurulması
  • Aracın; fren, direksiyon, motor, kaporta, boya, kaza, performans, kozmetik gibi aklınıza gelebilecek ve tercih ettiğiniz ekspertiz paketinin içeriğine göre de değişebilen teknik kontroller yapılır.

Esasında aşamalar basittir. Personellerimiz, tüm bu teknik kontrol aşamalarını sahip olduğu ileri derece teknik ekipmanlar ile gerçekleştirmektedir. Bu sayede elde edilen veriler rapora işlenir ve bu raporun adı “oto ekspertiz raporu”dur.

İşlem aşamaları sonucunda elde edilen veriler, rapora işlendikten sonra müşterimize teslim edilir. İncelemeler sonucunda raporun çıkarılması sadece birkaç dakikayı bulmaktadır. Nitekim sahip olduğumuz ileri düzey ekipmanlar ile bu süre hem daha kısa olmakta hem de test sonucunda elde edilen bilgi daha kesin verilere dayanmaktadır.

Tamamen müşterilerimizin “uygun fiyat” ve “güvenilir hizmet” beklenti kriterlerine bağlı kalarak hizmet sürecini tamamlayan firmamız, bu bağlamda siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış olur ve uzun vadede her daim tercih edilen bir firma olarak İstanbul genelinde hizmet vermeye devam eder. Paket detaylarımızı incelemek, hizmet sürecimize dair merak ettiğiniz soruların cevaplarını öğrenmek için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. İlgili müşteri hizmetleri personelimiz, sizlere soracağınız her bir soru için net cevaplar verecektir. Dilerseniz hizmet talebinde bulunabilir ve kısa bir sürede aracın ekspertiz işleminden geçmesini sağlayarak, raporu alabilirsiniz.

ŞİMDİ ARA
YOL TARİFİ