Kartal Ekspertiz

Garantili Arabam Kartal expertiz hizmetleriyle özellikle ikinci el araç alışverişindeki güvenceniz. İkinci el araçlar düşük fiyatlara, yüksek performans sağlama özellikleri nedeniyle sıklıkla tercihe ediliyorlar.Bu anlamda, ikinci el araç satın almadan önce aracın hasar durumu ile ilgili “gerçek” tespitlere ihtiyaç duyulabiliyor. Zira çıplak gözle anlaşılmayan ancak araç üzerinde etki yapmış bazı hasarlar, dikkatlerden kaçabilir. Bu noktada ihtiyaç duyduğunuz araç test hizmetlerini Garantili Arabam Kartal Ekspertiz güvencesiyle karşılayabilirsiniz. Uzmanlık, tecrübe ve bilgi birikimi üst düzeyde kişilerden kurulu oto ekspertiz ekibi, ilk bakışta fark edilmeyen önemli hasarların tespitini kolaylıkla yapabilir. Böylece ekspertiz işleminde incelenen aracın “sağlık durumuna” dair net bilgilere sahip olursunuz. Bu bilgiler ışığında araçla ilgili kararınızı daha rahat verebilirsiniz. Yani aracın ilerleyen süreçte nasıl bir performans vereceğini açıkça öğrenirsiniz.

istanbul kartal expertiz

İstanbul Kartal Ekspertiz

Garantili Arabam İstanbul Kartal ekspertiz uzmanlığı, tecrübesi ve kalitesiyle alabileceğiniz ekspertiz hizmetlerini ana hatlarıyla şöyle listeleyebiliriz;

  • Kaporta & Boya Analizi
  • Motor Ekspertiz
  • Araç Altı Kontrol Ekspertiz
  • Dyno Motor Performans Testi
  • Fren Testi
  • Süspansiyon Testi
  • Yanal Kayma Testi
  • İç ve Dış Ekspertiz
  • OBD Beyin Testi
  • 1 Ay 1. 000 KM Garanti

Yukarıdaki hizmetlerden en temel ve en sık ihtiyaç duyulanları; kaporta & boya testleri, motor ekspertiz ve araç altı kontrolleri üzerine yapılan ekspertiz çalışmalarıdır. Araç ile ilgili daha detaylı ve geniş çaplı bilgi sahibi olmak için diğer analizlerin yoğun şekilde tercih edildiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bu zamana kadar ortaya koyduğumuz yüzbinlerce ekspertiz raporunda biriktirdiğimiz tecrübe ile yukarıdaki her işlemde aynı kaliteyi sunuyoruz.

Kartal Ekspertiz Fiyatları

kartal expertiz fiyatları

Kartal ekspertiz fiyatları hizmet aldığınız firmaya ve talep ettiğiniz hizmetlere göre değişkenlik gösterebilir. Genel hatlarıyla Kartal expertiz fiyatları 300 ila 500 TL arasında değişirken Garantili Arabam fırsatlarıyla 250 TL’den başlayan fiyatların keyfini çıkarabilirsiniz. Türkiye çapında onlarca bayisi ve yüzbinlerce ekspertiz raporundan edindiği tecrübe ile Garantili Arabam tecrübesinden uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Kartal Expertiz Nerede

kartal expertiz nerede

Kartal expertiz hizmetlerine  “Kartal Oto Sanayi” yerleşkesi içinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İstanbul / Kartal bölgesi içinde TSE-HYB 13805 belgesi başta olmak üzere, birçok alanda yetkili ve sertifikalı hizmetleri Garantili Arabam Kartal expertiz bünyesinde bulabilirsiniz.

İkinci el araç satın alırken içiniz rahat etsin istiyorsanız, kapımız size her zaman açık. Dilerseniz aracı bize emanet edebilir, dilerseniz test süreçleri sırasında takibinizi sürdürebilirsiniz. Test aşamalarının her adımında yüksek tecrübe ve teknik bilgi sahibi çalışanlarımız devrede olacak. Bu sayede, aracınız için talep ettiğiniz analiz işlemlerinde yüzde yüz doğru sonuçları, hızlıca elde edeceksiniz.

İster hafta içi ve Cumartesi günleri 08:00 – 19:30 saatleri arasında isterseniz Pazar günleri 10:00 – 18:30 saat aralığında oto ekspertiz işlemlerini, Garantili Arabam güvencesiyle tamamlayabilirsiniz. Kartal oto ekspertiz harita konumu için tıklayınız.

ŞİMDİ ARA
YOL TARİFİ